• Wpisów: 450
 • Średnio co: 18 godzin
 • Ostatni wpis: 80 dni temu, 17:22
 • Licznik odwiedzin: 74 336 / 345 dni
 
deergirl
 
Nie wiem czy to brak leków od tygodnia czy po prostu nagły zastrzyk agresji, ale wziął mnie wkurw na maksa. Nadal nie mogę się uspokoić, a klawiatura zaraz się złamie od nacisku moich wkurwionych palców.
Prawdopodobnie wyprzedały się bilety na koncert Nothing But Thieves w listopadzie, a ja nie mam biletów. Dlaczego ich nie mam? Bo mój genialny pracodawca zwleka z moją wypłatą już od 2 jebanych dni! No kurwa to są jakieś żarty, ja jako pracownik mam mieć pieniądze w dniu, na który wskazuje umowa, a umowa mi mówi, że w każdy poniedziałek miesiąca dostaję wypłatę za tydzień pracy!! I co?? Kurwa do tej pory ich nie mam, a bilety się wyprzedały.
Byłam już na trzech stronach z biletami i jakoś na każdej z nich miałam jakiś problem. Po prostu nie mogłam się zarejestrować i chuj jasny mnie już strzelał, mój biedny laptop nieźle ode mnie oberwał. I kiedy po 15 minutach rzucania kurwami udało mi się zarejestrować i miałam już kupić bilety... dostępne środki na koncie: 20,05 zł. Serio? To jest niepoważne. Nie miałabym pretensji gdyby mnie raczyli powiadomić o opóźnieniu, ale nie, kurwa wyjebane, po chuj wgl pracownikom wypłata... Jestem wściekła.
W sumie nie wiem skąd nagle we mnie tyle agresji, po prostu mam ochotę coś rozwalić albo kogoś zwyzywać. Ooo tak... wtedy poczułabym się dużo lepiej. To chyba przez moją frustrację, bo ostatnio nie jestem zadowolona z mojego życia łóżkowego... Ja pierdole, dlaczego ja?
84810e1eac180470ada077e3f3d669eb.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @vailetis: Szczerze Ci współczuje i jest mi przykro :(. Mam nadzieję, że wszystko będzie u Ciebie dobrze.
   
 •  
   
  Czasami nic nie pozostaje, tylko właśnie krzyk, obojętnie o co chodzi...Nie duśmy w sobie nic.Wykrzyczeć się trzeba. Mi to trochę pomaga.
   
 •  
   
  Mam inny problem :( Ja np. czekam na bardzo poważną operację głowy, blisko szyszynki( nazywana jest duszą mózgu ) i NIKT w moim mieście, nawet za kasę nie chce się podjąć bo właściwie chodzi o wszystkie zatoki...Od początku roku mam stany zapalne i wszyscy mnie odsyłają, a to do szpitali gdzie mnie nikt nie chce przyjąć, a to wmawiają że nic mi nie jest, a gorączka do 38 stopni jest codziennie. Wyglądam już jak upiór, a w zeszłym roku naprawdę wszystko było inaczej. Znalazłam w końcu lekarza laryngologa z innego miasta - ordynator laryngologii - bardzo drogi bo za 15 minut wizyty bierze 200 zł. W jeden tydzień poszło mi na same wizyty 400 na tego laryngologa ( dwa razy byłam ) i raz anestezjolog 150 zł + neurochirurg też 150 zł. Ja nie pracuję bo mam rentę z tego powodu między innymi. Moja mama wyjechała do pracy na koniec Niemiec koło Holandii, jestem z mężem i trzema kotami. Boję się bardzo czy przetrwam zimę ? Każde wyjście kończy się pogorszeniem stanu. Termin oper.20 marca 2018.
   
 •  
   
  Krzyk czasem uwalnia od emocji